Στο πλαίσιο των δράσεων που έχει αναλάβει το Αρχηγείο του Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. για τον εορτασμό των 100 χρόνων από την ίδρυση του Σώματος, ανακοινώνεται ότι την Παρασκευή 02/08/2019, θα πραγματοποιηθεί την 21:00 συναυλία από την Μπάντα του Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. στον Πολυχώρο Λιπασμάτων Δραπετσώνας - Πάρκο Εργατιάς.
Τετάρτη 31 Ιουλίου 2019
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Home
Unlabelled
Συναυλία της Μπάντας Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. στη Δραπετσώνα, στο πλαίσιο του εορτασμού για τα 100 χρόνια από την ίδρυση του Λιμενικού Σώματος - Ελληνικής Ακτοφυλακής
Συναυλία της Μπάντας Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. στη Δραπετσώνα, στο πλαίσιο του εορτασμού για τα 100 χρόνια από την ίδρυση του Λιμενικού Σώματος - Ελληνικής Ακτοφυλακής
Πολιτιστικός Σύλλογος Μέριμνας Εργαζομένων Λιμενικού Σώματος
Αρ, Μητρώου Σωματείων Πρ. Πειραιά 5253/19
Πληρ. paroxes.ls@gmail.com