Εχθές λίγο μετά τις 7 το απόγευμα ο Δήμαρχος Πειραιά Γιάννης Μώραλης,ο διευθύνων σύμβουλος της Piraeus Tower και η Chief Financial & Operations Officer της Prodea Investments Θηρεσία Μεσσάρη φωταγώγησαν τον Πύργο Πειραιά για τις φετινές εορτές με έναν φωτισμό που εντυπωσίασε τους παρευρισκόμενους και τους περαστικούς μιας και η τελετή ήταν λιτή και χωρίς κόσμο λόγω της πανδημίας.
Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου 2021
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Φωταγωγήθηκε για τα Χριστούγεννα ο Πύργος Πειραιά [video]
Πολιτιστικός Σύλλογος Μέριμνας Εργαζομένων Λιμενικού Σώματος
Αρ, Μητρώου Σωματείων Πρ. Πειραιά 5253/19
Πληρ. paroxes.ls@gmail.com